این شرایط استفاده از تالار گفتمان اینترنتی در http://forum.namatek.com را کنترل می کند. برای استفاده از تالار، باید با این شرایط با نماتک، شرکتی که انجمن را اداره می کند، موافقت کنید.

شرکت ممکن است محصولات و خدمات دیگری را تحت شرایط مختلف ارائه دهد. این شرایط فقط برای استفاده از انجمن اعمال می شود.

 • [شرایط مهم]
 • [مجوز شما برای استفاده از انجمن]
 • [شرایط استفاده از انجمن]
 • [استفاده قابل قبول]
 • [استانداردهای محتوا]
 • [اجرا]
 • [حساب شما]
 • [محتوای شما]
 • [مسئولیت شما]
 • [سلب مسئولیت]
 • [محدودیت مسئولیت]
 • [بازخورد]
 • [فسخ]
 • [اختلافات]
 • [شرایط عمومی]
 • [تماس]
 • [تغییرات]

شرایط مهم

این شرایط شامل تعدادی مفاد مهم است که بر حقوق و مسئولیت‌های شما تأثیر می‌گذارد، مانند سلب مسئولیت‌ها در [سلب مسئولیت‌ها]، محدودیت‌های مربوط به مسئولیت شرکت در قبال شما در ، موافقت شما با پوشش شرکت برای خسارات ناشی از سوء استفاده شما از انجمن در [مسئولیت استفاده شما] ، و توافقی برای داوری اختلافات در [اختلافات].

اجازه شما برای استفاده از انجمن

با رعایت این شرایط، این شرکت به شما اجازه استفاده از انجمن را می دهد. برای استفاده از انجمن، همه باید با این شرایط موافقت کنند.

شرایط استفاده از انجمن

اجازه شما برای استفاده از انجمن مشروط به شرایط زیر است:

 1. شما باید حداقل سیزده سال داشته باشید.

 2. در صورتی که شرکت مستقیماً با شما تماس بگیرد، دیگر نمی توانید از انجمن استفاده کنید.

 3. شما باید از انجمن مطابق با [استفاده قابل قبول] و [محتوای استاندارد] استفاده کنید.

استفاده قابل قبول

 1. شما نمی توانید با استفاده از انجمن قانون را زیر پا بگذارید.

 2. شما نمی توانید بدون اجازه خاص از حساب دیگران در انجمن استفاده کنید یا سعی کنید از آن استفاده کنید.

 3. شما نمی توانید با نام های کاربری یا سایر شناسه های منحصر به فرد در انجمن خرید، فروش یا تجارت کنید.

 4. شما نمی توانید تبلیغات، نامه های زنجیره ای، یا درخواست های دیگر را از طریق تالار گفتمان ارسال کنید، یا از انجمن برای جمع آوری آدرس ها یا سایر داده های شخصی برای لیست های پستی تجاری یا پایگاه های داده استفاده کنید.

 5. نمی‌توانید دسترسی به تالار گفتمان را خودکار کنید، یا تالار گفتگو را نظارت کنید، مانند یک خزنده وب، افزونه یا افزونه مرورگر، یا سایر برنامه‌های رایانه‌ای که مرورگر وب نیست. اگر موتور جستجوی عمومی را اجرا می‌کنید، می‌توانید فروم را بخزید تا آن را برای یک موتور جستجوی عمومی در دسترس قرار دهید.

 6. شما نمی توانید از انجمن برای ارسال ایمیل به لیست های توزیع، گروه های خبری یا نام مستعار ایمیل گروهی استفاده کنید.

 7. شما نمی توانید به دروغ القا کنید که به شرکت وابسته هستید یا توسط آن تایید شده اید.

 8. شما نمی توانید به تصاویر یا سایر محتوای غیر فرامتن موجود در انجمن در صفحات وب دیگر پیوند دهید.

 9. نمی توانید هیچ علامتی را که نشان دهنده مالکیت اختصاصی از مطالبی که از انجمن دانلود می کنید حذف کنید.

 10. شما نمی توانید هیچ بخشی از انجمن را در وب سایت های دیگر با «iframe» نشان دهید.

 11. شما نمی توانید هر گونه محدودیت امنیتی یا دسترسی انجمن را غیرفعال، اجتناب کنید، یا دور بزنید.

 12. شما نمی توانید زیرساخت های انجمن را با حجم نامعقول درخواست ها، یا درخواست هایی که برای تحمیل بار غیرمنطقی بر سیستم های اطلاعاتی زیربنای انجمن طراحی شده اند، تحت فشار قرار دهید.

 13. شما نمی توانید از طریق انجمن جعل هویت دیگران باشید.

 14. شما نمی توانید کسی را که این شرایط را نقض می کند تشویق یا کمک کنید.

استانداردهای محتوا

 1. شما نمی توانید محتوایی را به انجمن ارسال کنید که غیرقانونی، توهین آمیز، یا از این طریق برای دیگران مضر باشد. این شامل محتوایی می شود که آزاردهنده، نامناسب یا توهین آمیز است.

 2. شما نمی توانید محتوایی را به انجمن ارسال کنید که قانون را نقض می کند، حقوق مالکیت معنوی هر کسی را نقض می کند، حریم خصوصی افراد را نقض می کند، یا قراردادهایی را که با دیگران دارید نقض می کند.

 3. شما نمی توانید محتوای حاوی کدهای رایانه ای مخرب مانند ویروس های رایانه ای یا نرم افزارهای جاسوسی را به انجمن ارسال کنید.

 4. شما نمی توانید محتوا را به عنوان یک مکان نگهدار صرف، برای نگهداری یک آدرس خاص، نام کاربری، یا سایر شناسه های منحصر به فرد به انجمن ارسال کنید.

 5. شما نمی توانید از انجمن برای افشای اطلاعاتی که حق افشای آنها را ندارید، مانند اطلاعات محرمانه یا شخصی دیگران، استفاده کنید.

اجرا

شرکت ممکن است موارد نقض این شرایط را تا حد امکان بررسی و پیگرد قانونی کند. این شرکت می‌تواند مراتب را برای پیگیری تخلفات از قانون و این شرایط با مقامات مجری قانون اعلام و همکاری کند.

شرکت این حق را برای خود محفوظ می دارد که به هر دلیلی مطالب موجود در انجمن را تغییر دهد، ویرایش کند و حذف کند. اگر فکر می‌کنید شخصی محتوایی را با نقض این شرایط به انجمن ارسال کرده است، [فوراً با ما تماس بگیرید].

حساب شما

برای استفاده از برخی ویژگی های انجمن باید یک حساب کاربری ایجاد کرده و وارد آن شوید.

برای ایجاد یک حساب کاربری، باید اطلاعاتی در مورد خودتان ارائه دهید. اگر یک حساب کاربری ایجاد کنید، موافقت می کنید که حداقل یک آدرس ایمیل معتبر ارائه دهید و آن آدرس را به روز نگه دارید. شما می توانید در هر زمان با ایمیل pr@namatek.com حساب خود را ببندید.

شما موافقت می کنید تا زمانی که حساب خود را ببندید یا به شرکت اطلاع دهید که حساب شما در معرض خطر قرار گرفته است، مسئولیت تمام اقدامات انجام شده با استفاده از حساب خود، خواه توسط شما مجاز باشد یا خیر، به عهده خواهید داشت. شما موافقت می کنید که اگر مشکوک هستید حساب شما در معرض خطر قرار گرفته است، فوراً به شرکت اطلاع دهید. شما موافقت می کنید که یک رمز عبور امن برای حساب خود انتخاب کنید و آن را مخفی نگه دارید.

شرکت ممکن است حساب شما را در تالار گفتمان با توجه به خط مشی خود برای رسیدگی به درخواست‌های حذف مربوط به حق نسخه‌برداری محدود، تعلیق یا ببندد، یا اگر شرکت به‌طور منطقی معتقد است که شما هر یک از قوانین این شرایط را زیر پا گذاشته‌اید.

محتوای شما

هیچ‌یک از این شرایط به شرکت حق مالکیت مالکیت معنوی را که با تالار گفتمان به اشتراک می‌گذارید، نمی‌دهد، مانند اطلاعات حساب، پست‌ها یا سایر محتوایی که به انجمن ارسال می‌کنید. هیچ چیز در این شرایط به شما هیچ گونه حق مالکیتی در مالکیت معنوی شرکت نمی دهد.

بین شما و شرکت، شما تنها مسئول محتوای ارسالی به انجمن هستید. شما موافقت می کنید که به اشتباه به این موضوع اشاره نکنید که محتوایی که به انجمن ارسال می کنید توسط شرکت حمایت یا تأیید شده است. این شرایط شرکت را ملزم به ذخیره، نگهداری یا ارائه کپی از محتوای ارسالی شما و تغییر آن بر اساس این شرایط نمی کند.

محتوایی که به انجمن ارسال می کنید متعلق به شما است و شما تصمیم می گیرید که چه مجوزی برای آن به دیگران بدهید. اما حداقل، به شرکت مجوز می دهید تا محتوایی را که به انجمن ارسال می کنید به سایر کاربران انجمن ارائه دهد. آن مجوز ویژه به شرکت اجازه می دهد تا محتوایی را که به انجمن ارسال می کنید کپی، منتشر و تجزیه و تحلیل کند.

وقتی محتوایی که ارسال می‌کنید از تالار گفتمان حذف می‌شود، چه توسط شما و چه توسط شرکت، مجوز ویژه شرکت زمانی پایان می‌یابد که آخرین نسخه از پشتیبان‌گیری، حافظه پنهان و سایر سیستم‌های شرکت ناپدید شود. سایر مجوزهایی که برای محتوای ارسالی اعمال می کنید، مانند مجوزهای [Creative Commons]، ممکن است پس از حذف محتوای شما ادامه پیدا کند. این مجوزها ممکن است به دیگران یا خود شرکت این حق را بدهد که دوباره محتوای شما را از طریق انجمن به اشتراک بگذارند.

دیگرانی که محتوایی را که شما به انجمن ارسال می‌کنید دریافت می‌کنند، ممکن است شرایطی را که بر اساس آن مجوز محتوای خود را صادر می‌کنید، نقض کنند. شما موافقت می کنید که شرکت مسئولیتی در قبال این تخلفات یا عواقب آن نخواهد داشت.

مسئولیت شما

شما موافقت می کنید که شرکت را از ادعاهای حقوقی دیگران در رابطه با نقض این شرایط توسط شما یا نقض این شرایط توسط دیگران با استفاده از حساب شما در تالار گفتمان جبران کنید. هم شما و هم شرکت موافقت می کنید که هر گونه ادعای حقوقی را که ممکن است مجبور شوید شرکت را در اسرع وقت جبران کنید، به طرف مقابل اطلاع دهید. اگر شرکت نتواند به سرعت یک ادعای حقوقی را به شما اطلاع دهد، شما مجبور نخواهید بود خسارتی را که می توانستید در برابر آن دفاع کنید یا با اخطار سریع آن را کاهش دهید، جبران کنید. شما موافقت می‌کنید که به شرکت اجازه دهید تحقیقات، دفاع و حل و فصل دعاوی حقوقی را که به دلیل آن باید غرامت شرکت را جبران کنید، کنترل کند و با این تلاش‌ها همکاری کنید. شرکت موافقت می کند که با هیچ توافقی که تقصیر شما را پذیرفته یا بدون موافقت قبلی شما تعهداتی را بر شما تحمیل می کند، موافقت نکند.

سلب مسئولیت

شما تمام خطرات استفاده از تالار گفتمان و محتوای موجود در انجمن را می پذیرید. تا جایی که قانون اجازه می دهد، شرکت و تامین کنندگان آن انجمن را همانطور که هست، بدون هیچ گونه ضمانتی ارائه می کنند.

تالار گفتمان ممکن است به انجمن‌ها و خدماتی که توسط دیگران اداره می‌شوند، پیوند داده و ادغام کند. این شرکت هیچ گونه ضمانتی در مورد خدماتی که توسط دیگران ارائه می شود یا محتوایی که ممکن است ارائه کنند ارائه نمی کند. استفاده از خدماتی که توسط دیگران اجرا می شود ممکن است تحت شرایط دیگری بین شما و سرویس در حال اجرا باشد.

محدودیت‌های مسئولیت

نه شرکت و نه تامین کنندگان آن در قبال شما در قبال خسارات ناشی از نقض قرارداد که پرسنل آنها نمی توانستند به طور منطقی در هنگام موافقت شما با این شرایط پیش بینی کنند، مسئول نیستند.

تا آنجایی که قانون اجازه می دهد، کل مسئولیت شما در قبال ادعاهایی از هر نوعی که مربوط به انجمن یا محتوای موجود در انجمن باشد به 50 دلار محدود خواهد شد.

بازخورد

این شرکت از نظرات و پیشنهادات شما برای انجمن استقبال می کند. برای راه‌های ارتباط با ما، بخش Contact را در زیر ببینید.

شما موافقت می‌کنید که شرکت در انجام بازخوردها و پیشنهاداتی که ارائه می‌کنید آزاد خواهد بود، و شرکت مجبور نیست به شما اطلاع دهد که از بازخورد شما استفاده شده است، اجازه استفاده از آن را دریافت کند یا به شما پولی بپردازد. شما موافقت می‌کنید که بازخورد یا پیشنهادهایی را که فکر می‌کنید محرمانه یا اختصاصی هستند، به شما یا دیگران ارسال نکنید.

فسخ

شما یا شرکت می‌توانید در هر زمانی به قراردادی که در این شرایط نوشته شده است پایان دهید. زمانی که قرارداد ما به پایان می رسد، اجازه شما برای استفاده از انجمن نیز به پایان می رسد.

مفاد زیر پس از پایان قرارداد ما باقی می مانند: [محتوای شما]، [بازخورد]، [مسئولیت شما]، [سلب مسئولیت] ، [Limits on Liability]، و [General Terms].

اختلافات

ruleing_law بر هر گونه اختلاف مربوط به این شرایط یا استفاده شما از تالار گفتمان نظارت خواهد کرد.

شما و شرکت موافقت می کنید که دستورات مربوط به این شرایط را فقط در دادگاه ایالتی یا فدرال در city_for_disputes جستجو کنید. نه شما و نه شرکت به صلاحیت، انجمن یا محل برگزاری در آن دادگاه ها اعتراض نخواهید کرد.

به غیر از درخواست حکم یا ادعاهای تحت قانون کلاهبرداری و سوء استفاده رایانه ای، شما و شرکت هر گونه اختلاف را با داوری الزام آور انجمن داوری آمریکا حل و فصل خواهید کرد. داوری از قوانین داوری تجاری AAA و رویه های تکمیلی برای اختلافات مربوط به مصرف کننده پیروی می کند. داوری در city_for_disputes اتفاق خواهد افتاد. شما هر گونه اختلاف را به عنوان یک فرد حل و فصل خواهید کرد، و نه به عنوان بخشی از یک دعوای دسته جمعی یا سایر رسیدگی های نماینده، چه به عنوان شاکی یا یک عضو کلاس. هیچ داوری هیچ گونه اختلافی را با هیچ داوری دیگری بدون اجازه شرکت تلفیق نمی کند.

هر رأی داوری شامل هزینه های داوری، هزینه های معقول وکلا و هزینه های معقول برای شهود خواهد بود. شما و شرکت می توانید در هر دادگاهی که صلاحیت دارد، آرای داوری را وارد کنید.

شرایط عمومی

اگر یک ماده از این شرایط به صورت نوشته شده غیرقابل اجرا باشد، اما بتوان آن را تغییر داد تا لازم الاجرا شود، آن شرط باید به حداقل میزان لازم اصلاح شود تا قابل اجرا شود. در غیر این صورت، آن ماده باید حذف شود.

شما نمی توانید قرارداد خود را با شرکت واگذار کنید. شرکت ممکن است توافق شما را به هر شرکت وابسته به شرکت، هر شرکت دیگری که کنترل شرکت را به دست می آورد، یا هر شرکت دیگری که دارایی های شرکت مربوط به انجمن را خریداری می کند، واگذار کند. هرگونه تلاش برای واگذاری بر خلاف این شرایط هیچ اثر قانونی ندارد.

نه استفاده از هیچ حقی بر اساس این موافقتنامه، و نه چشم پوشی از هرگونه نقض این توافقنامه، هیچ گونه نقض دیگری از این توافقنامه را لغو نمی کند.

این شرایط شامل کلیه شرایط توافق بین شما و شرکت در مورد استفاده از انجمن می باشد. این شرایط به طور کامل جایگزین هر گونه توافق نامه دیگری در مورد استفاده شما از تالار گفتمان، نوشته شده یا غیر نوشته شده است.

تماس

می‌توانید تحت این شرایط به شرکت اطلاع دهید و سؤالات خود را به آدرس pr@namatek.com برای شرکت ارسال کنید.

شرکت ممکن است تحت این شرایط با استفاده از آدرس ایمیلی که برای حساب خود در انجمن ارائه می‌دهید، یا با ارسال پیامی به صفحه اصلی تالار گفتمان یا صفحه حساب خود، به شما اطلاع دهد.

تغییرات

این شرکت آخرین بار این شرایط را در 12 جولای 2018 به روز کرد و ممکن است دوباره این شرایط را به روز کند. این شرکت تمام به روز رسانی ها را به انجمن ارسال می کند. برای به‌روزرسانی‌هایی که حاوی تغییرات اساسی هستند، شرکت موافقت می‌کند که اگر یک حساب کاربری ایجاد کرده‌اید و یک آدرس ایمیل معتبر ارائه کرده‌اید، به شما ایمیل بزند. این شرکت همچنین ممکن است به‌روزرسانی‌هایی را با پیام‌ها یا هشدارهای ویژه در انجمن اعلام کند.

هنگامی که اطلاعیه به روز رسانی این شرایط را دریافت کردید، برای ادامه استفاده از تالار گفتمان باید با شرایط جدید موافقت کنید.