Multi horn addressable

سلام

۱- تجهیزات horn که چند صدا هستند. اگر مثلا یک حالت فایر و یک حالت toxic داشتیم باشد اگر این دو اتفاق هم زمان رخ دهد آیا تجهیزات multi toneقادر اند هم زمان هر دو صدا رو تولید کنند؟

2- این تجهیزات دوسیمه هم دارند؟

سلام
1- خیر بایستی از دو تجهیز متفاوت استفاده کنید.
2- تجهیزات هشداری دو سیمه است.

ببخشید استاد اجازه بدید من سوالم رو واضح تر بیان کنم.
در یک ساختمان هم امکان فایر و هم گاز سمی وجود دارد. حال قبلا در طراحی ها این طور در نظر گرفته شده بود که از horn هایی کانونشنال با دو tone استفاده شود که سه سیمه بود. در واقع این horn اگر فایر رخ دهد یک tone خاص و برای گاز سمی tone متفاوت دیگری را ساطع میکند.
در همین ساختمان اسموک دتکتورهای آدرس پذیر هم وجود دارند.

حال تصمیم بر این شده که این hornها، به لوپ آدرس پذیر وصل شوند یا کلا آدرس پذیر شوند. با این شرایط لطفا در سوالات زیر راهنمایی بفرمایید.
۱- اگر این hornهای سه سیمه کانونشنال را با اینترفیس به لوپ آدرس پذیر وصل کنم آیا میتواند برای حالت فایر و گاز سمی toneهای متفاوتی را ساطع کند یعنی یک تن برای فایر یک تن هم برای گاز سمی؟
2- اگر از hornهای آدرس پذیر استفاده کنیم آیاhorn ی وجود دارد که برای حالت فایر یک tone و برای حالت گاز سمی tone دیگری را ساطع کند یا باید دو تا horn بخریم؟(آخه توی بعضی سایت ها از multi tone
horn نام می برند که ۳۲ تن متفاوت داردند:thinking::thinking: )

سلام مهندس جان
1- در این حالتی که فرمودید آژیر متعارفی که دارید، دو تن مجزا تحویل شما می دهد بنابراین از دو ماژول اینترفیس خروجی (که قابلیت نظارتی داشته باشد) یا از یک ماژول دو خروجی (که قابلیت نظارتی داشته باشد) استفاده کنید و مطابق طرح سناریونویسی نمایید.
2- در حالت کلی آژیرهای آدرس پذیر دارای تن های مختلفی است ولیکن یک آژیر در لحظه می تواند یک تن داشته باشد لذا شما می توانید از دو آژیر با تن های مختلف استفاده کنید.

مجدداً اگر سوالی هست در خدمتم.