پروگرم کردن ماژول esp32 wrover

باسلام و وقت بخیر ،
من یک ماژول esp32 دارم و زمانی که ماژول را روشن میکنم ، کد ، ران نمیشود .
با توجه به چیزی که من خوندم در زمان روشن شدن esp32 باید ، gpio0 به vcc وصل شود و EN هم همینطور تا کد اجرا شود و نرود تو مود پروگرم کردن .(من از (dev board) استفاده نمیکنم.)
کد را در یک برد دیگر بر روی esp آپلود میکنم و بعد به pcb اصلی میبرم .
من با مقاومت 10 کیلو ، gpio0 و EN را pull upکردم .
اما بعد از اتصال برق ، کد اجرا نمیشود .
همچین یک خازن 100 میکرو فاراد بین EN و gnd وصل کرده ام .
esp32wroverprog

با سلام و وقت بخیر ، من مشکل را متوجه شدم ، من ولتاژ 3.3 را که به esp میدادم ، با مولتی متر مثبت و منفی esp را گرفتم و دیدم ولتاژ رسیده به 2.3 ولت ، ، سپس یک رگولاتور 3.3 ولت را به برد اضافه کردم و خروجی رگولاتور را به میکرو میدادم . اتفاقی که می افتد ، زمانی که به ورودی رگولاتور زیر 4.1 ولت میدادم ، میکرو روشن نمیشد ، با اینکه خروجی رگولاتور 3.3 ولت بود .
زمانی که بالای 4.1 میدادم ، میکرو روشن میشود و کار میکند ، اما اتفاقی می افتد که دلیلش را نمیدانم ، (ولتاژ esp به 2.8 یا 2.9 میرسد و کار میکند (ولتاژ کاری esp wrover ، از 2.3 تا 3.6 است)) . خروجی رگولاتور دقیقا 3.3 است ولی دقیقا زمانی که کد اجرا میشود ، ولتاژ esp به 2.8 افت میکند و خروجی رگولاتور 3.3 میماند.
چگونه میتوانم از این اتفاق جلوگیری کنم و ولتاژ ثابت 3.3 را به esp برسانم؟
همچنین گاهی اوقات هم با اینکه esp روشن میشد ، ولی کد اجرا نمیشد که دلیلش را نمیدانم .
با تشکر

سلام وقت بخیر
من یک موضوع هم اضافه کنم .
در کد، esp جریان زیادی مصرف نمیکند و فقط 4 ترانزیستور را مدیریت میکند و به wifi وصل میشود .
و با توجه به دیتاشیت esp ، بالاترین جریانی که مصرف میکند ، 500 میلی آمپر است .رگولاتور من توانایی عبور 500 میلی آمپر را دارد. (بدون رگولاتور و با منبع تغذیه هم ، در زمان اجرای کد ، باز هم افت ولتاژ وجود دارد.)

سلام دوست عزیز، کلا esp و خیلی از ماژول های ارتباطی دیگه، به تغذیه خیلی حساس هستن. بعضی اوقات وقتی که esp میخواد به wifi وصل بشه، جریان های لحظه ای زیاد میکشه و اگر منبع جوابگو نباشه، ممکنه هنگ کنه و یا ریست بشه. کلا اصل مصرفش هم برای wifi هست.
در مورد اینکه ورودی زیر ۴.۱ به رگولاتور میدید جواب نمیده، بسته به نوع رگولاتور شما باید یک ولتاژ آفست بهشون بدید که بتونن عمل کنن. مثلا اگر ۳.۳ باید خروجی بده، داخل دیتاشیت نوشته که مثلا از ۴ به بعد رو میتونه رگوله کنه و ۰.۷ ولت آفست داره.
و در نهایت افت ولتاژ طبیعی نیست و به نظر من رگولاتور رو تعویض کنید و سعی کنید از منبع بهتری استفاده کنید. خازن سر ورودی تغذیه esp هم حتما بذارید.