عدم وجود فایل ها و نرم افزار و دیتاشیت و غیره در بسته جامع ابزاردقیق

عرض سلام و اردات خدمت جناب لطفی
موارد الحاقی که در طی دوره میفرمایید در فلش هاتون وجود دارد ، موجود نیست و به غیر از خود فایل های رمزنگاری شده اصلی ، هیچ فایل pdf،اکسل ، نرم افزار سایزینگ،استاندارد و غیره که بارها بهشون اشاره میکنید در فلش وجود ندارد. من این موضوع رو با پشتیبانی نماتک پیگیری کردم و آنها گفتند در کانال تلگرامی پشتیبانی آموزش های نماتک موجود است ، ولی آنجا چیزی به غیر از یک عدد فایل pdf خلاصه آموزش ابزاردقیق و یک kks handbook چیزی نبود . و پشتیبانی میگفت منظور استاد لطفی همین دو تا فایل هست .
ظاهرا مشکل توسط خود شما حل خواهد شد ، اگر لطف کنید فایل های الحاقی رو در قالب یک فایل rar بدید به پشتیبانی نماتک که در کانال پشتیبانی آموزش ها قرار بدهند تا همه بچه های ابزاردقیق که بسته رو خریدند ولی این فایلها رو ندارند بتونند دانلود کنند

سلام جناب مهندس موسائی فر وقت بخیر

از بابت مشکل پیش اومده برای شما و سایر عزیزانی که این مدت بسته آموزشی ابزار دقیق رو تهیه فرمودند عذرخواهی میکنیم مشکل کپی فایل ها در فلش بوده که متاسفانه فایل های ضمیمه همراه بسته نیست.

لطف بفرمایید از طریق لینک زیر وارد پوشه های فصل های بسته ابزار دقیق بشید، داخل هر پوشه اگر نیازی به فایل ضمیمه بوده و مهندس لطفی اعلام کرده بودن، به صورت یک فولدر به اسم file قرار داده شده.

https://1drv.ms/u/s!AhS5YosQfww2l0tRrE3Q_O-S0AuS?e=AeTNkw

1 پسندیده